Февруари 2018 г. | Постигнати спортни резултати

Бокс – ДЛЩ (мъже):
Венсан Киркоров - 3 м./кат. 60 кг.
Треньор: А. Мартинов

Борба кл. стил – ДЛП (момчета)
Адриан Романов - 2 м./кат. 52 кг.
Треньор: М. Бяндов

Борба св. стил – ДЛП (момчета)
Бисер Пенев - 1 м./кат. 41 кг.
Треньор: А. Тодоров

Борба св. стил – ДЛП (юноши и мъже)
Октай Ружди - 3 м./кат. 79 кг.- юноши ; 3 м./кат. 79 кг.- мъже
 - 3 м./кат. 65 кг. - юноши
Треньор: А. Тодоров

Джудо – СК "Джудо ЦСКА - София" – ДЛШ (девойки)
Алисия Йорданова - 2 м./кат. 44 кг.
Красимира Георгиева - 2 м./кат. 78 кг.
Треньор: К. Томова

Джудо – СК "Джудо ЦСКА - София" – ДЛШ (жени)
Християна Клещакова - 3 м./кат. 48 кг.
Красимира Георгиева - 3 м./кат. 70 кг.
Треньор: К. Томова

Джудо – СК "Джудо ЦСКА" – ДЛШ (девойки и младежи)
Александра Карабойкова - 3 м./кат. 36 кг.
Нина Костова - 1 м./кат. 44 кг.
Габриела Димитрова - 1 м./кат. 52 кг.
Костадин Цветанов - 1 м./кат. 90 кг.
Йоана Манова - 2 м./кат. 57 кг.
Теодор Табашки - 2 м./кат. 73 кг.
Любослав Григоров - 3 м./кат. 55 кг.
Георги Динев - 3 м./кат. 81 кг.
Треньори: М. Янчева и А. Ангелов

Джудо – СК "Джудо ЦСКА" – ДЛШ (момичета, жени и мъже)
Костадин Цветанов - 1 м./кат. 90 кг.
Георги Динев - 2 м./кат. 81 кг.
Васил Динев - 2 м./кат. 100 кг.
Мария Стоева - 3 м./кат. 40 кг.
Габриела Димитрова - 3 м./кат. 52 кг.
Йоана Манова - 3 м./кат. 57 кг.
Любослав Григоров - 3 м./кат. 60 кг.
Иван Димов - 3 м./кат. 66 кг.
Треньори: М. Янчева и А. Ангелов

Джудо – С-ние "Спортна академия ЦСКА" – ДЛШ (всички възрасти)
Станислав Стефанов - 1 м./кат. 90 кг.
Георги Бишкаров - 1 м./кат. 66 кг.; 2 м./кат. 66 кг.
Михаил Станински - 1 м./кат. 100 кг.
Тихомир Спасов - 2 м./кат. +90 кг.; 3 м./кат. +100 кг.
Кристиан Анев - 2 м./кат. 81 кг.; 3 м./кат. 81 кг.
Вероника Петрова - 3 м./кат. +70 кг.
Треньор: М. Иванов

Лека атлетика – НШ (жени)
Бояна Чепилева - 1 м./4х400 м.
Треньор: Д. Никова

Спортна стрелба – ДП (юноши и девойки)
Калоян Стаменов - 2 м./60 изстр.пн.п-т
Габриела Макавеева - 2 м./60 изстр.пн.п-т
Дейзи Додова - 3 м./60 изстр.пн.п-т
Виктория Иванова - 3 м./пн.пушка
Калоян Стаменов, Габриела Макавеева - 3 м./40 изстр.пн.п-т - см.отбор
Юлияна Христова, Александра Коцева, Габриела Макавеева - 1 м./60 изстр.пн.п-т - отборно класиране
Димитър Донев, Стефан Йорданов, Георги Илиев - 3 м./60 изстр.пн.п-т - отборно класиране
Треньори: Л. Атанасова и Ю.Лазарова

Спортна стрелба – ЕП (смесени отбори юноши и девойки)
Калоян Стаменов - 2 м./пистолет 10м.
Треньор: Л. Атанасова

 

КЪМ ГАЛЕРИЯ >> Спортни резултати