Март 2018 г. | Постигнати спортни резултати

Борба св. стил - ДЛП (момчета)
Костадин Гуцев - 1 м./кат. 51 кг.
Димитър Кръстев - 2 м./кат. 41 кг.
Треньор: А. Тодоров и С.Иванов

Борба св. стил - ДЛП (деца)
Владимир Димитров - 2 м./кат. 53 кг.
Треньор: А. Тодоров и С.Иванов

Борба св. стил - ДЛП (момчета)
Костадин Гуцев - 1 м./кат. 51 кг.
Димитър Кръстев - 2 м./кат. 41 кг.
Треньор: А. Тодоров и С.Иванов

Борба св. стил - ДЛП (деца)
Владимир Димитров - 2 м./кат. 53 кг.
Треньор: А. Тодоров и С.Иванов

Бокс - ДЛШ (младежи и девойки)
Венсан Киркоров - 1 м./кат. 60 кг.
Кристиян Николов - 2 м./кат. 75 кг.
Християн Христов - 3 м./кат. +91 кг.
Андрея Михайлова - 1 м./кат. 64 кг.
Никол Андрейковска - 2 м./кат. 60 кг.
Ева Порумова - 3 м./кат. 54 кг.
Люба Атанасова - 3 м./кат. 46 кг.
Треньори: А. Тодоров и А. Мартинов

Бокс - ДЛШ (ученици)
Румен Тодоров - 3 м./кат. 68 кг.
Треньор: А. Мартинов

Джудо – СК "Джудо ЦСКА" - ДЛШ (мъже, жени)
Габриела Димитрова - 2 м./кат. 52 кг.
Йоана Манова - 2 м./кат. 57 кг.
Костадин Цветанов - 3 м./кат. 90 кг.
Васил Динев - 3 м./кат. 100 кг.
Треньор: М. Янчева

Джудо – СК "ЦСКА - София" - ДЛШ (жени)
Красимира Георгиева - 3 м./кат. 70 кг.
Треньор: К. Томова

Джудо - С-ние "Спортна академия ЦСКА" - ДЛШ (мъже)
Георги Бишкаров - 2 м./кат. 66 кг.
Треньор: М. Иванов

Самбо – СК "Джудо ЦСКА" - ДЛОШ (юноши до 18г.,девойки до 18 и до 20г.,младежи до 20г. )
ЮНОШИ ДО 18 г.
Мартин Польовски - 3 м./кат. 56 кг.
Любослав Григоров - 1 м./кат. 52 кг.
Васил Динев - 2 м./кат.87 кг.
Иван Димов - 2 м./кат. 65 кг.
Кристиян Манчев - 3 м./кат. 60 кг.
Румен Караджов - 3 м./кат. 81 кг.
ДЕВОЙКИ ДО 18 г.
Нина Костова - 1 м./кат. 44 кг.
Силвия Лачева - 3 м./кат. 56 кг.
Йоана Манова - 2 м./кат. 60 кг.
МЛАДЕЖИ ДО 20 г.
Любослав Григоров - 1 м./кат. 57 кг.
Мартин Польовски - 2 м./кат. 57 кг.
Теодор Табашки - 3 м./кат. 74 кг.
Едис Аликов - 3 м./кат. 74 кг.
Костадин Цветанов - 1 м./кат. 90 кг.
Васил Динев - 3 м./кат. 90 кг.
ДЕВОЙКИ ДО 20г.
Нина Костова - 1 м./кат. 44 кг.
Йоана Манова - 2 м./кат. 60 кг.
Треньори: М. Янчева и А. Ангелов

Самбо - С-ние "Спортна академия ЦСКА" - ДЛОШ (юноши до 18 и до 20г.,девойки до 18 и до 20 г.)
ЮНОШИ ДО 18 г.
Тихомир Спасов - 3 м./кат. +100 кг.
Кристияне Анев - 3 м./кат. 87 кг.
Олег Миров - 1 м./кат. 81 кг.
ДЕВОЙКИ ДО 18г.
Станена Кънева - 3 м./кат. 56 кг.
ЮНОШИ ДО 20 г.
Тихомир Спасов - 3 м./кат. +100 кг.
Християн Ямболиев - 3 м./кат. 68 кг.
Георги Бишкаров - 3 м./кат. 68 кг.
ДЕВОЙКИ ДО 20 г.
Станена Кънева - 3 м./кат. 56 кг.
Треньор: М. Иванов

Самбо – СК "ЦСКА - София" - ДЛОШ (девойки)
ДЕВОЙКИ ДО 18 г.
Християна Клещакова - 3 м./кат. 48 кг.
Антония Колева - 1 м./кат. 56 кг.
Виктория Колева - 3 м./кат. 60 кг.
Красимира Георгиева - 1 м./кат. 70 кг.
ДЕВОЙКИ ДО 20 г.
Християна Клещакова - 1 м./кат. 48 кг.
Антония Колева - 3 м./кат. 56 кг.
Виктория Колева - 1 м./кат. 64 кг.
Красимира Георгиева - 1 м./кат. 72 кг.
Треньор: К. Томова и М.Върбанова

Спортна гимнастика - ДЛОП за Купи "Р. България" (юноши и девойки старша, младежи)
Руслан Делибалтов - 3 м./кон с гривни
Елизабет Николова - 1 м./многобой; 1 м./греда; 2 м./прескок
Марио Кленовски - 3 м./прескок
Треньори: М. Танкушев и И. Танкушев

Спортна гимнастика - ДЛОП за ДЮВ - 1 етап - Зона "Запад"
Максим Казанджиев - 1 м./многобой
Здравко Добрев - 2 м./многобой
Треньори: М. Танкушев и И. Танкушев

Художествена гимнастика - МТ Белград (девойки старша възраст)
Натали Танева - 2 м./многобой; 2 м./финал на уред; 3 м./финал на уред
Треньор: Н. Батова

 

КЪМ ГАЛЕРИЯ >> Спортни резултати