Май 2018 г. | Постигнати спортни резултати

Борба кл. стил - ДЛОП (юноши)
Тихомир Димов - 1 м./кат. 82 кг.
Треньор: М. Бяндов и Д. Димчев

Борба кл. стил - ДЛОШ (деца)
Павел Младенов - 1 м./кат. 53 кг.
Треньор: М. Бяндов и Д. Димчев

Борба св. стил - ДЛОШ (юноши)
Николай Димитров - 2 м.
Октай Хасан - 2 м.
Христо Илиев - 3 м.
Отборно класиране - 1 м.
Треньор: А. Тодоров и С.Иванов

Борба св. стил - ДЛОШ (деца)
Владимир Димитров - 3 м./кат. 59 кг.
Треньор: А. Тодоров и С.Иванов

Волейбол - РП - финали (юноши)
Добрин Василев - 2 м.
Марио Стоянов - 2 м.
Борислав Костов - 2 м.
Валентин Пейчев - 2 м.
Петър Иванов - 2 м.
Радослав Банишки - 2 м.
Димитър Димитров - 2 м.
Георги Георгиев - 2 м.
Симеон Калев - 2 м.
Атанас Цветанов - 2 м.
Треньор: Симеон Симеонов

Волейбол - РП (прекадетки)
Ивайла Евлогиева - 3 м.
Савина Божилова - 3 м.
Саша Илчева - 3 м.
Карина Бързанова - 3 м.
Елиза Здравкова - 3 м.
Никол Нягин - 3 м.
Александра Съйкова - 3 м.
Ивана Станкова - 3 м.
Тея Георгиева - 3 м.
Ивана Ефремова - 3 м.
Ивет Христова - 3 м.
Треньор: М. Кьосева

Гребане - СК "ЦСКА" - Международна регата (юн.ст.в.)
Георги Цветанов - 3 м./4-
Треньор: И. Савчова

Гребане - СК "ЦСКА" - ДОШ I кръг (момчета, момичета, юноши и девойки мл.в.)
Йоана Стойнова - 1 м./2х; 2 м./4х+
Виктория Василева - 1 м./4+; 2 м./4х+
Христо Миленов - 1 м./2х; 2 м./4х+
Йоан Иванов - 3 м./4х+
Светослав Цветков - 1 м./8+; 3 м./4х+; 3 м./4+
Иван Андреев - 1 м./2х; 2 м./1х
Александър Цончев - 3 м./4х+
Дафина Хюсеинова - 1 м./1х; 2 м./4х+
Ванеса Йорданова - 1 м./2х; 2 м./4х+
Рая Костова - 1 м./4+
Иван Янкулов - 1 м./8+; 3 м./4+
Кристиян Стойков - 1 м./8+; 2 м./4-
Цветомир Малинов - 3 м./2х
Николай Темелков - 1 м./8+; 3 м./2х
Никол Петрова - 1 м./4+; 3 м./4х+
Валентина Горанова - 1 м./4+; 3 м./4х+
Георги Стойков - 2 м./4-; 3 м./2-
Александър Спасов - 2 м./4-; 3 м./2-
Треньори: И, Савчова, М. Григорова, А. Стоянов

Гребане - СК "Академик" - ЕП (юноши ст.в.)
Емил Нейков - 8 м./1х
Виктор Петров - 13 м./4-
Треньор: М. Георгиева

Гребане - СК "Академик" - Международна регата (юноши)
Емил Нейков - 2 м./1х; 3 м./1х
Треньор: М. Георгиева

Гребане - СК "Академик" - ДОШ I кръг (кадети)
Валентин Савов - 3 м./2х
Треньор: М. Георгиева

Гребане - СК "Армеец" - ДОШ I кръг (кадети, юноши мл.в.)
Лоти Мутич - 1 м./4+; 2 м./2х; 2 м./4х+
Емили Николова - 2 м./2х; 2 м./1х
Стефан Мутич - 3 м./1х; 2 м./4х+
Илиян Стоилов - 2 м./4х+
Александър Петров - 2 м./4х+
Васил Шунтев - 1 м./4+; 2 м./2-
Виктор Стоилов - 1 м./4+; 2 м./2-
Кристиян Ангелов - 1 м./4+; 2 м./4х
Викторио Георгиев - 2 м./4х
Треньор: В. Георгиева

Гребане - СК "Електрон" - ДОШ I кръг (кадети, юноши и девойки мл.в.)
Емил Цанов - 3 м./4х+
Анастасия Орманова - 1 м./1х; 3 м./4х+
Анастасия Куртева - 2 м./2х; 3 м./4х+
Треньор: Е. Грозданова

Джудо – СК "Джудо ЦСКА" - ЕК (юноши и девойки ст. в.)
Габриела Димитрова - 3 м./кат. 48 кг.
Георги Динев - 7 м./кат. 81 кг.
Васил Динев - 9 м./кат. 90 кг.
Треньор: М. Янчева

Джудо – СК "Джудо ЦСКА" - ДОШ (младежи, мъже)
Мартин Польовски - 1 м./кат. 55 кг.
Любослав Григоров - 1 м./кат. 60 кг; 3 м./кат. 60 кг.
Антонио Янев - 1 м./кат. 66 кг.
Теодор Табашки - 1 м./кат. 73 кг.; 3 м./кат. 73 кг.
Георги Динев - 1 м./кат. 81 кг.; 3 м./кат. 81 кг.
Румен Караджов - 1 м./кат. 81-90 кг.
Васил Динев - 1 м./кат. 90-100 кг.; 3 м./кат. 90 кг.
Костадин Цветанов - 1 м./кат. 90-100 кг.; 3 м./кат. 90-100 кг.
Кристиян Манчев - 1 м./кат. 60-66 кг.; 3 м./кат. 66 кг.
Треньори: М. Янчева и А. Ангелов

Джудо - СК "ЦСКА - София" - ДОШ (девойки, жени)
Християна Клещакова - 3 м./кат. 48 кг.; 3 м./кат. 48 кг.
Антония Колева - 3 м./кат. 57 кг.; 3 м./кат. 57 кг.
Виктория Колева - 3 м./кат. 63 кг.; 3 м./кат. 63 кг.
Красимира Георгиева - 3 м./кат. 70 кг.; 3 м./кат. 70 кг.
Антония Гечева - 3 м./кат. 52 кг.
Ая Стефанова - 3 м./кат. 70 кг.
Треньор: К. Томова

Джудо - С-ние "Спортна академия ЦСКА" - ДОШ (младежи до 20 г., мъже)
Станислав Стефанов - 2 м.; 3 м.
Кристиан Анев - 2 м.; 3 м.
Георги Бишкаров - 2 м.; 3 м.
Николай Польовски - 2 м.; 3 м.
Владислав Димов - 2 м.; 3 м.
Христиан Ямболиев - 2 м.; 3 м.
Михаил Станински - 2 м.; 3 м.
Треньор: М. Иванов

Самбо – СК "Джудо ЦСКА" - ДЛОШ (кадети до 16 г.)
Кирил Мутафчиев - 1 м./кат. 42 кг.
Антонио Янев - 1 м./кат. 66 кг.
Румен Караджов - 2 м./кат. 78 кг.
Иван Симеонов - 3 м./кат. 46 кг.
Мартин Польовски - 3 м./кат. 55 кг.
Александра Карабойкова - 3 м./кат. 41 кг.
Виолина Георгиева - 3 м./кат. 60 кг.
Треньори: М. Янчева и А. Ангелов

Самбо - СК "ЦСКА - София" - ДЛОШ (кадети и кадетки)
Алисия Йорданова - 1 м./кат. 44 кг.
Красимира Георгиева - 1 м./кат. 70 кг.
Любен Филипов - 2 м./кат. 84 кг.
Християна Клещакова - 2 м./кат. 48 кг.
Ая Стефанова - 3 м./кат. 65 кг.
Треньор: К. Томова и В. Иванова

Самбо - С-ние "Спортна академия ЦСКА" - РЛОШ (юн.мл.в.)
Станислав Стефанов - 1 м./кат. +90 кг.
Христиан Ямболиев - 3 м./кат. 66 кг.
Треньор: М. Иванов

Лека атлетика – Турнир "Г.Христов" (девойки под 20 г.)
Димана Христова - 1 м./гюле
Треньор: С. Рижикова

Лека атлетика – МТ "Нови звезди" (девойки)
Бояна Чепилева - 1 м./400 м.
Данаила Чепилева - 3 м./400 м.
Треньор: С. Рижикова

Лека атлетика – НШ (юноши и девойки)
Александър Славков - 2 м./троен скок
Никол Рангелова - 2 м./щафета 4х400 м.
Треньор: С. Рижикова

Плуване - Турнир "Спартак" (мъже и жени)
Калоян Петров - 3 м./150 м. гръб; 1 м./200 м. гръб
Йоана Прокопова - 2 м./200 м. бруст
Треньор: О. Иванова