Юни 2018 г. | Постигнати спортни резултати

Бокс - ДЛОП и Купи България (юноши)
Златин Илчев - 1 м./кат. 80 кг.
Треньор: А. Мартинов

Борба кл. стил - ДЛОП (момчета)
Адриан Романов - 3 м./кат. 52 кг.
Мартин Илиев - 3 м./кат. 47 кг.
Иво Йотов - 2 м./кат. 58 кг.
Паоло Милков - 3 м./кат. 38 кг.
Треньори: М. Бяндов и Д. Димчев

Борба св. стил - ДЛОШ (момчета)
Бисер Пенев - 1 м./ кат. 44 кг.
Треньори: А. Тодоров и С.Иванов

Борба св. стил - ДЛОШ (кадети)
Костадин Гуцев - 2 м./кат. 55 кг.
Васил Методиев - 3 м./кат. 71 кг.
Треньори: А. Тодоров и С.Иванов

Борба св. стил - ДЛОШ (мъже)
Октай Хасан - 2 м./кат. 79 кг.
Христо Илиев - 3 м./кат. 74 кг.
Треньори: А. Тодоров и С. Иванов

Гребане - СК "ЦСКА" - МР "Блед" (юн. ст. в.)
Георги Цветанов - 4 м./2-; 6 м./2-
Александър Георгиев - 4 м./2; 6 м./2
Треньор: И. Савчова

Гребане - СК "Армеец" - МР "Тракия" (юн.мл.в. и кадети)
Стефан Мутич - 1 м./1х; 2 м./2х
Васил Шунтов - 2 м./2х; 3 м./2-
Виктор Стоилов - 3 м./2-
Треньор: В. Георгиева

Гребане - СК "Армеец" - МР "Черпоков" (кадети)
Стефан Мутич - 1 м./1х
Треньор: В. Георгиева

Гребане - СК "Академик" - МР "Блед" (юн.мл. и ст.в.)
Емил Нейков - 1 м./1х
Леонардо Савов - 6 м./1х
Треньор: М. Георгиева

Гребане - СК "Електрон" - МР "Блед" (дев.ст.в.)
Мадлен Маркова - 2 м./1х
Треньор: Е. Грозданова

Джудо – СК "Джудо ЦСКА" - БИ (дев. и юн.ст.в.)
Габриела Димитрова - 2 м./кат. 52 кг.
Георги Динев - 2 м./кат. 81 кг.
Антонио Янев - 7 м./кат. 66 кг.
Треньори: М. Янчева и А. Ангелов

Джудо - С-ние "Спортна академия ЦСКА" - БИ (юн.ст.в.)
Станислав Стефанов - 3 м./кат. 90 кг.
Треньор: М. Иванов

Кану каяк - СК "ЦСКА" - ДОШ (юн.ст.в.)
Никола Георгиев - 2 м./К2 500
Треньор: М. Монова

Кану каяк - СК "Спорт за теб и мен" - ДОШ (вс.възрасти)
Александър Василев - 1 м./К2 1000
Васил Константинов - 1 м./К1 500; 1м./К1 1000
Памела Иванова - 2 м./К1 500; 2 м./К1 1000
Анджелина Божилова - 3 м./К2 500
Десислава Константинова - 3 м./К2 500
Весела Иванова - 2 м./К1 500; 2 н./К1 1000; 3 м./К1 1000
Радослав Стефанов - 3 м./К1 1000
Поли Иванова - 3 м./К2 500
Виктор Воденичарски - 3 м./К1 1000
Петя Петкова - 2 м./C1 500
Стивън Иванов - 1 м./К1 1000
Румена Василева - 3 м./К2 500
Треньори: К. Стойчева и Н.Съйков

Лека атлетика - МТ "Самарско знаме" (дев.ст.в.)
Бояна Чепилева - 3 м./400 пр. б.
Треньор: С.Рижикова

Лека атлетика - МТ "Вулпев-Бахчеванов" (дев.ст.в.)
Данаила Чепилева - 3 м./400 пр. б.
Треньор: С. Рижикова

Лека атлетика - НШ (юноши и девойки ст.в.)
Данаила Чепилева - 1 м./400 пр. б.; 1 м./щафета 4х400
Бояна Чепилева - 1 м./400 гл. б.; 2 м./4х100; 3 м./4х400
Деница Манчева - 1 м./щафета 4х400
Треньор: С. Рижикова

Сп. стрелба - ДП м/к оръжие (юн. и дев. мл.в.)
Цветослав Макавеев - 1 м./сп.п-т 25 м.; 1 м./св.п-т 50 м.
Любомир Миков - 3 м./сп.п-т 25 м.; 3 м./св.п-т 50 м.
Александра Коцева - 3 м./сп.п-т 25 м.
Треньор: Л. Атанасова