2019 г. Февруари | Постигнати спортни резултати

Борба св. стил - СК "АРМЕЕЦ-ЦСКА" МТ "П.Сираков-Ив.Илиев" Благоевград 07-10.02.2019г.
Николай Димитров - 3 м./кат. 70кг.- юноши
Треньор: Ангел Тодоров.

Гребане - СК "ЕЛЕКТРОН" ДП Ергометър София 09.02.2019г.
Мадлен Маркова - 2 м./JBW - ерго.
Анастасия Орманова - 2 м./JWB - ерго.
Треньор: Васил Радев.

Гребане - СК "АРМЕЕЦ" ДП Ергометър София 09.02.2019г.
Стефан Мутич - 1 м./JMB - ерго.
Васил Шунтов - 2 м./JLMB - ерго.
Стефан Мутич - 2 м./Щафета - ерго.
Васил Шунтов - 2 м./Щафета - ерго.
Йоан Борисов - 2 м./Щафета - ерго.
Виктор Стоилов - 2 м./Щафета - ерго.
Треньор: Ванеса Георгиева.

Гребане - СК "ЦСКА" ДП Ергометър София 09.02.2019г.
Христо Миленов - 1 м./KSM - ерго.
Ванеса Йорданова - 1 м./KSW - ерго.
Анна-Мария Андреева - 3 м./LBW - ерго.
Треньор: Моника Григорова.

Гребане - СК "АКАДЕМИК" ДП Ергометър София 09.02.2019г.
Цветелина Богданова - 2 м./кат.лека - дев.мл.в.
Валентин Савов - 2 м./кат.лека - момчета.
Емил Нейков - 1 м./кат.лека - юн.ст.в.
Треньор: Милена Георгиева.

Джудо - СК "ЦСКА-София" ДЛШ(младежи, девойки) Перник 09.02.2019г.
Антония Колева - 3 м./кат. 57кг.- девойки.
Виктория Колева - 3 м./кат. 70кг. - девойки.
Красимира Георгиева - 2 м./кат. 70кг. - девойки.
Треньри: Ваня Иванова, Красимира Томова.

Джудо - СК "ЦСКА" ДЛШ(юн.мл.в, дев.мл.в.) Перник 10.02.2019г.
Радислав Симеонов - 1 м./кат. 42кг. - юн.мл.в.
Треньор: Ангел Ангелов.

Джудо - СК "ЦСКА-Джудо" ДЛШ(младежи, девойки) Перник 09.02.2019г.
Антонио Янев - 3 м./кат. 66кг. - младежи.
Иван Симеонов - 2 м./кат. 55кг. - младежи.
Васил Динев - 1 м./кат. 100кг. - младежи.
Георги Динев - 2 м./кат. 90кг. - младежи.
Любослав Григоров - 3 м./кат. 55кг. - младежи.
Теодор Табашки - 2 м./кат. 81кг. - младежи.
Алекса Георгиева - 3 м./кат. 48кг. - девойки.
Йоана Манова - 1 м./кат. 57кг. - девойки.
Габриела Димитрова - 1 м./кат. 48кг. - девойки.
Силвия Лачева - 3 м./кат. 63кг. - девойки.
Треньор: Мария Янчева.

Джудо - СА "ЦСКА" ДЛШ(младежи, девойки) Перник 09.02.2019г.
Станислав Стефанов - 1 м./кат. 90кг. - младежи.
Михаил Станински - 3 м./кат.+100кг. - младежи.
Лидия Брънчева - 1 м./кат. 63кг. - девойки.
Треньор: Мартин Иванов.

Джудо - СК " ЦСКА-София" ДЛШ(жени до 23г.в.)София 23.02.2019г.
Антония Колева - 2 м./жени до 23г.в.
Красимира Георгиева - 3 м./жени до 23г.в.
Треньор: Красимира Томова.

Джудо - СК "ЦСКА-Джудо" ДЛШ(мъже и жени до 23г.в.)София 23.02.2019г.
Антонио Янев - 3 м./кат. 66кг. - мъже до 23г.в.
Васил Динев - 2 м./кат. 100кг. - мъже до 23г.в.
Георги Динев - 2 м./кат. 90кг. - мъже до 23г.в.
Йоана Манова - 3 м./кат. 57кг. - жени да 23г.в.
Габриела Димитрова - 3 м./кат. 52кг. - жени до 23г.в.
Алекса Георгиева - 3 м./кат. 48кг. - жени до 23г.в.
Нина Костова - 3 м./кат. 48кг. - жени до 23г.в.
Теодор Табашки - 3 м./кат. 81кг. - мъже до 23г.в.
Треньор: Мария Янчева.

Лека атлетика - СК "Академик" НШ(мъже, жени)София 02-03.02.2019г.
Радин Вълчев - 2 м./60м бягане с препятствия - мъже.
Бояна Чепилева - 3 м./бягане на 800м. - жени.
Треньор: Светлана Рижикова.

Лека атлетика - СК "Академик" БШ(юноши и дев. под 20г.в.)Истанбул-Турция 10.02.2019г.
Радан Вълчев - 3 м./60м бягане с препятствия - юноши под 20г.в.
Бояна Чепилева - 3 м./4х400м. - девойки под 20г.в.
Треньор: Светлана Рижикова.

Лека атлетика - СК "ЦСКА" НШ(многобой под 20г.в.)София 9-10.02.2019г.
Георги Миленков - 3 м.- многобой.
Треньор: Светлана Рижикова.

Сп. стрелба - СК "ЦСКА" ДТ(момичета, юноши)Търговище 03.02.2019г.
Магдалина Стаменова - 2 м./пн.пистолет - момичета.
Калоян Стаменов - 2 м./пн.пистолет - юноши.
Треньор: Латинка Атанасова.

Сп. стрелба - СК "ЦСКА" ДП(юн.мл.в, юн.ст.в,девойки)Търговище 11-13.02.2019г.
Цветослав Макавеев - 1 м./пистолет - юн.ст.в.
Калоян Стаменов - 3 м./пистолет - смесени отбори юношии и девойки.
Габриела Макавеева - 3 м./пистолет - смесени отбори юноши и девойки.
Калоян Стаменов - 1 м./пистолет отборно класиране юн.ст.в.
Цветослав Макавеев - 1 м./пистолет отборно класиране юн.ст.в.
Димитър Игнатов - 1 м./пистолет отборно класиране юн.ст.в.
Емил Йорданов - 2 м./пистолет отборно класиране юн.мл.в.
Манар Алфаяд - 2 м./пистолет отборно класиране юн.мл.в.
Алекс Котев - 2 м./пистолет отборно класиране юн.мл.в.
Треньор: Латинка Атанасова.

Плуване - СК "ЦСКА" МТ "Гладиатор" София 09-10.02.2019г.
Мартина Ангелова - 1 м./4х50м смесено - жени.
Мартина Ангелова - 2 м./50м гръб - дев.мл.в.
Мартина Ангелова - 3 м./100м гръб - дев.мл.в.
Бояна Прокопова - 1 м./50м, 100м бруст - дев.ст.в.
Бояна Прокопова - 2 м./100м съчетано плуване - дев.ст.в.
Бояна Прокопова - 1 м./4х50м смесено - жени.
Бояна Прокопова - 3 м./200м съчетано плуване - дев.ст.в.
Марина Николова - 1 м./4х50м смесено - жени.
Марина Николова - 2 м./100м,200м,400м св.стил - жени.
Марина Николова - 2 м./4х50м св.стил - жени.
Марина Николова - 3 м./200м съчетано плуване - жени.
Габриела Николова - 1 м./4х50м смесено - жени.
Габриела Николова - 2 м./200м съчетано, 4х50м св.стил - жени.
Габриела Николова - 3 м./50м, 100м бътерфлай,100м съчетано - дев.мл.в.
Любов Чалъкова - 2 м./50м делфин - дев.мл.в.
Треньор: Олга Иванова.

Плуване - СК "ЦСКА" МТ "Апостол Павел" Кавала
Мария Вълчева - 1 м./200м,400м,800м св.стил - дев.мл.в.
Треньор: Олга Иванова.

Борба кл.стил "НСА-Академик" ДЛП(момчета)Сливен 21-24.02.2019г.
Павел Младенов - 1 м./кат. 57кг. - момчета.
Гриша Назарян - 3 м./кат. 41кг. - момчета.
Георги Павлов - 3 м./кат. +85кг. - момчета.
Треньор: Димчо Димчев.