2019 г. МАЙ | Постигнати спортни резултати

Волейбол - СК"ЦСКА" ДП (юноши до 20г.в.) Разлог 01-05.05.2019г.
Атанас Цветанов - 3 м.- юноши до 20г.в.
Георги Георгиев - 3 м.- юноши до 20г.в.
Симеон Колев - 3 м.- юноши до 20г.в.
Петър Иванов - 3 м.- юноши до 20г.в.
Радослав Банишки - 3 м.- юноши до 20г.в.
Симеон Андреев - 3 м.- юноши до 20г.в.
Християн Великов - 3 м.- юноши до 20г.в.
Веселин Василев - 3 м.- юноши до 20г.в.
Димитър Димитров - 3 м.- юноши до 20г.в.
Треньор: Симеон Симеонов

Гребане - СК"ЦСКА" МР(юн.ст.в., дев.ст.в., мъже) Белград-Сърбия 04-05.05.2019г.
Анна-Мария Андреева 3 м./JWA4x - дев.ст.в.
Патрик Василев 2 м./М4- мъже.
Патрик Василев 3 м./JMA2- юн.ст.в.
Треньор: Ванеса Георгиева.

Гребане - СК"Армеец" МР(юн.мл.,ст.в.) Белград-Сърбия 04-05.05.2019г.
Стефан Мутич 3 м./JMB1x - юн.мл.в.
Емили Николова 3 м./JWA4x - дев.ст.в.
Рая Вукова 3 м./JWA4x - дев.ст.в.
Йоан Борисов 3 м./JMA2 - юн.ст.в.
Треньор: Ванеса Георгиева.

Джудо - СА"ЦСКА" ЕК(кадетки) Клуж-Румъния 04.05.2019г.
Лидия Брънчева 2 м./кат. 63кг. - кадетки.
Треньор: Мартин Иванов.

Акробатика - КСА"ЦСКА" МТ Ботевград 03-04.05.2019г.
Андрея Бачорска 3 м./тройка - от 06-12г.в.
Анна Янкова 1,1,3 м./тройка - от 12-18г.в.
София Линкова 2,2,2 м./тройка - от 07-16г.в.
Полин Петрова 1,1 м./двойка жени - от 11-16г.в.
Антоанета Манасиева 1,1,3 м./тройка - от 12-18г.в.
Ева Бешовишка 1 м./двойка жени - от 13-19г.в.
Треньор: Диана Чакалова.

Акробатика - КСА"ЦСКА" МТ Бургас 10-12.05.2019г.
Анна Янкова 1,1,1 м./тройка жени от 12-18г.в.
София Линкова 3,3,3 м./тройка от 07-16г.в.
Полин Петрова 1,1,2 м./двойка жени от 11-16г.в.
Ивон Христова 3 м./двойка жени от 11-16г.в.
Антоанета Манасиева 1,1,1 м./тройка жени от 12-18г.в.
Треньор: Диана Чакалова.

Гребане - СК"Академик" ДОШ(кадети,) Панчарево-София 25.05.2019г.
Валентин Савов 3 м./2х - кадети.
Валентин Савов 3 м./1х - кадети.
Треньор: Милена Георгиева.

Гребане - СК"ЦСКА" ДОШ(дев.мл.в.,) Панчарево-София 24-25.05.2019г.
Рая Коства 2,2 м./2х,4х+ - дев.мл.в.
Ивана Петрова 2,2 м./2х,4х+ - дев.мл.в.
Треньор: Илияна Савчова.

Гребане - СК"ЦСКА" ДОШ(кадет,юн.мл.в.) Панчарево-София 24-25.05.2019г.
Христо Миленов 1,1 м./1х,4х+ кадети.
Виктория Василева 2 м./4х+ кадетки.
Йоана Стойнова 2,2 м./2х,4х+ кадетки.
Кирил Евтимов 2,3 м./4-,4+ юн.мл.в.
Светослав Цветков 2 м./4х юн.мл.в.
Иван Андреев 2,2 м./2х,1х юн.мл.в.
Ванеса Йорданова 2,3 м./2х,1х кадетки.
Дафина Хюсеинова 2,2 м./1х, 4х+ дев.мл.в.
Кристиян Стойнов 3,2 м./2+,4х юн.мл.в.
Иван Янкулов 3,2 м./4+,4- юн.мл.в.
Цветомир Малинов 2,2 м./2х,4х юн.мл.в.
Треньор: Моника Григорова.

Гребане - СК"ЦСКА" ДОШ(кадети,юн.мл.в,) Панчарево-София 24-25.05.2019г.
София Даниелова 3 м./4+ юн.мл.в.
Емилия Пенева 2 м./4х+ кадетки.
Михаела Методиева 2 м./4х+ кадетки.
Александър Цончев 1,1 м./2х,4х+ кадети.
Йоан Иванов 1,1 м./2х,4х+ кадети.
Треньор: Аспарух Стоянов.