2019 г. ЮНИ | Постигнати спортни резултати

Гребане - СК"Армеец" ДОШ-Iкръг(юн.мл.,дев.мл.в.) Панчарево-София 24-25.05.2019г.
Емили Николова 1 м./JWВ2x дев.ст.в.
Васил Шунтов 1 м./JMB2- юн.мл.в.
Викторио Георгиев 1 м./JMB2- юн.мл.в.
Стефан Мутич 1 м./JMB1x юн.мл.в.
Християн Ангелов 3 м./JMB4- юн.мл.в.
Васил Шунтов 1 м./JMB4x юн.мл.в.
Стефан Мутич 1 м./JMB4x юн.мл.в.
Викторио Георгиев 1 м./JMB4x юн.мл.в.
Треньор: Ванеса Георгиева.

Гребане - СК"Електрон" ДОШ(кадети,младежи) Панчарево-София 24-25.05.2019г.
Александър Николов 2,2 м./1х,4х+ младежи.
Велко Черешков 1,3 м./4х-,4х+ кадети.
Весислав Анчев 2 м./4х+ кадети.
Михаил Василев 2 м./4х+ кадети.
Христо Нешев 1,3 м./4х-,4х+ младежи.
Анастасия Орманова 1,3 м./1х,4х+ младежи.
Анастасия Куртева 3 м./4х+ младежи.
Кристиян Гьорев 2 м./4х+ кадети.
Емил Цанов 3,2 м./4х+,4х+ кадети.
Треньор: Васил Радев.

Джудо - СК"ЦСКА-Джудо" БИ(девойки до 21г.в.) Зворник-Босна и Херцеговина.
Алекса Георгиева 3 м./кат.48 кг.-дев.до 21г.в.
Васил Динев 2 м./кат.100 кг.-младежи до 21г.в.
Теодор Табашки 3 м./кат.81 кг.-младежи до 21г.в.
Треньор: Мария Янчева.

Кану-каяк - СК"СТМ" ДОШ(момчета,юноши,девойки) Пловдив 06-09.06.2019г.
Стивън Манов 3 м./К1-1000 - момчета.
Весела Иванова 2 м./К1-1000 - дев.ст.в.
Стивън Манов 3 м./К1-500 - момчета.
Зесела Иванова 2 м./К1-500 - дез.ст.в.
Васил Константинов 3 м./К2-1000 - юн.ст.в.
Виктор Воденичарски 3 м./К2-1000 - юн.ст.в.
Емилен Унчев 3 м./К2-1000 - момчета.
Светослав Стоичков 3 м./К2-1000 - момчета.
Виктор Воденичарски 3 м./К1-1000 - юн.мл.в.
Памела Иванова 2 м./К1-1000 - дев.мл.в.
Виктор Воденичарски 1 м./К1-500 - юн.мл.в.
Весела Иванова 1 м./К1-500 - дев.мл.в.
Жаклин Костадинова 2 м./К2-1000 - дев.мл.в.
Памела Иванова 1 м./К1-500 - дев.мл.в.
Треньори: Красимира Стойчева.

Сп. стрелба - СК"ЦСКА" ДП-м/к оръжие(юноши,девойки) Стара Загора 13-16.06.2019г.
Александра Коцева 2 м./25м-сп.п-т. - дев.мл.в.
Калоян Стаменов 2 м./25м-сп.п-т. - юн.ст.в.
Илиян Георгиев 3 м./25м-св.п-т. - юн.мл.в.
Илиян Георгиев 1 м./50м-св.п-т. - отборно класиране.
Манар Алфаяд 1 м./50м-св.п-т. - отборно класиране.
Алекс Котев 1 м./50м-св.п-т. - отборно класиране.
Треньор: Латинка Атанасова.

Бокс - СК"ЦСКА" ДЛШ(учениц,младежи,девойки) Плевен,Русе,Добрич 12-16.06.2019г.
Златин Илчев 1 м./кат.91кг. - младежи.
Шон-Фредерик Торрес 3 м./кат.64кг. - младежи.
Мартин Стоянов 3 м./кат.+91кг. - младежи.
Ева Порумова 2 м./кат.57кг. - девойки.
Никол Андрейковска 2 м./кат.64кг. - девойки.
Мартин Натев 1 м./кат.56кг. - ученици.
Кристиян Тодоров 1 м./кат.41,50кг. - ученици.
Любослав Методиев - 1 м./кат.40кг. - ученици.
Треньор: Александър Мартинов.

Волейбол - ВК"ЦСКА" ДП-финали(кадети) София 04-08.06.2019г.
Мартин Джемпериев 2 м. - кадети.
Християн Великов 2 м. - кадети.
Габриел Атанасов 2 м. - кадети.
Васил-Александър Колев 2 м. - кадети.
Захари Божков 2 м. - кадети.
Веселин Василев 2 м. - кадети.
Георги Господинов 2 м. - кадети.
Треньори: Симеон Симеонов, Станислав Георгиев.

Волейбол - ВК"ЦСКА" ДП-Финали(кадетки) София 05.06.2019г.
Моника Тодорова 2 м. - кадетки.
Кристина Донкова 2 м. - кадетки.
Александра Съйкова 2 м. - кадетки.
Ивет Христова 2 м. - кадетки.
Никол Нягин 2 м. - кадетки.
Тея Георгиева 2 м. - кадетки.
Ивана Ефремова 2 м. - кадетки.
Елиза Здравкова 2 м. - кадетки.
Треньор: Асен Методиев.