2020 г. ФЕВРУАРИ | Постигнати спортни резултати

Бокс ДЛОП и купа"България" Ямбол 18-23.02.2020г.
Златин Илчев- 1 м./ младежи
Шон-Фредерик Торрес - 1 м./ младежи
Йоан Асенов - 1 м./ младежи
Мартин Стоянов - 5 м. / младежи
Треньор: Александър Мартинов

Бокс ДЛОП и купа"България" Русе 25-29.02.2020г.
Люба Атанасова - 2 м./ девойки
Ивана Веселинова - 3 м. / девойки
Никол Андрейковска - 3 м. / девойки
Треньор: Александър Мартинов

Борба кл. стил - СК "ЦСКА" ДЛП БУРГАС 06-09.02.2020г.
Орхан Юсеин - 1 м./кадети.
Паоло Милков - 2 м./кадети.
Адриян Романов - 2 м./ кадети.
Иван Георгиев - 3 м. /кадети.
Треньор: Димчо Димчев.

Борба св. стил - "Армеец - ЦСКА" ДЛП БУРГАС 06-09.02.2020г.
Ангел Алиев - 1 м./кадети
Треньор: Ангел Ангелова

Гребане - СК "ЦСКА" ДП Ергометър София 08.02.2020г.
Ванеса Йорданова - 1 м./ девойки младша
Анна-Мария Андреева - 2 м./ девойки старша
Дафина Хюсеинова - 3 м./девойки младша
Иван Янкулов - 3 м. / юноши старша
Треньор: Илияна Савчова.

Гребане - СК "ЦСКА" ДП Ергометър София 08.02.2020г.
Михаела Методиева- 1 м./ кадетки
Илизабет Цончева - 3 м./ кадетки
Треньор: Аспарух Стоянов.

Гребане - СК "АКАДЕМИК" ДП Ергометър София 08.02.2020г.
Леонардо Савов - 1 м./юноши старша
Емил Нейков - 2 м./младежи
Треньор: Милена Георгиева.

Гребане - СК "АРМЕЕЦ" ДП Ергометър София 08.02.2020г.
Стефан Мутич - 1 м./JMB - ерго.
Ева- Мария Манусиду - 1 м./ JWA - ерго.
Васил Шунтов - 2 м./Щафета - ерго.
Стефан Мутич - 2 м./Щафета - ерго.
Йоан Борисов - 2 м./Щафета - ерго.
Виктор Стоилов - 2 м./Щафета - ерго.
Емили Николова - 3 м. / LJWB - ерго.
Треньор: Ванеса Георгиева.

Джудо - СК ЦСКА-Джудо ДЛШ Самоков 15.02.2020г.
Антонио Янев - 1 м./ юноши ст. възраст
Алекса Георгиева - 1 м./девойки ст. възраст
Вероника Петкова - 1 м./девойки ст. възраст
Кирил Мутафчиев - 2м./ юноши ст. възраст
Александра Карабайкова -2м./ девойки ст. възраст
Иван Симеонов - 3м. / юноши ст. възраст
3м./ жени, Ганчо Дойков, Стойчо Терзиев

Джудо - СК ЦСКА-Джудо ДЛШ Панагюрище 29.02.2020г.
Йоана Манова - 3м./ жени
Вероника Петкова - 3м./ жени
Алекса Георгиева - 3м./ жени
Георги Динев - 3м./ мъже
Треньор: Ангел Ангелов

Самбо - СК ЦСКА ДЛОШ София 22-23.02.2020г.
Виолина Георгиева - 1м./ до 18г.
Иван Симеонов -1м./ до 20г.
Борислав Радев - 2 м./до 20г. / до 18 г.
Ясен Митков - 3 м./ до 18 г.
Виолина Георгиева - 2м./ до 20г.
Васил Динев - 1 м./до 20г.
Радислав Симеонов - 2м./до 18г.
Георги Динев - 3 м./до 20г.
Петър Църов - 3 м./ до 18 г.
Вероника Петкова - 3 м./ до 18 г.

Лека атлетика - СК "Академик" НШ София 08-09.02.2020г.
Павло Василев - 2 м./200м.- момичета до 16 год.
Кирил Петров - 2 м./200м.- момчета до 16 год.
Ния Гергова - 2 м./петобой - момичета до 16 год.
Треньор: Димчо Ников, Диана Никова.

Сп. стрелба - СК "ЦСКА" ДП(юн.мл.в, юн.ст.в,девойки)Търговище 05-10.02.2020г.
Калоян Стаменов - 2 м./пистолет - смесени отбори юношии .
Габриела Макавеева - 2 м./пистолет - смесени отбори девойки.
Калоян Стаменов - 1 м./пистолет отборно класиране юн.ст.в.
Илиян Георгиев - 1 м./пистолет отборно класиране юн.ст.в.
Димитър Игнатов - 1 м./пистолет отборно класиране юн.ст.в.
Емил Йорданов - 2 м./пистолет отборно класиране юн.мл.в.
Манар Алфаяд - 2 м./пистолет отборно класиране юн.мл.в.
Алекс Котев - 2 м./пистолет отборно класиране юн.мл.в.
Треньор: Латинка Атанасова.