ПОСТИГНАТИ СПОРТНИ РЕЗУЛТАТИ - м. МАРТ 2021г.

ПОСТИГНАТИ СПОРТНИ РЕЗУЛТАТИ - м. МАРТ 2021г.

 

Бокс -СК "БОКС-ЦСКА"ДЛОП и КУПА БЪЛГАРИЯ–гр. Плевен

  • Манчо Методиев - 1м./48 кг.- ученици

  • Нино Николаев - 2м./63 кг.- ученици

  • Александър Бонев - 3м./48 кг.- ученици

Треньор: Михаил Таков

Бокс -СК "БОКС-ЦСКА"ДЛОП и КУПА БЪЛГАРИЯ–гр. Русе

  • Ивана Веселинова - 3 м. / 54 кг. - девойки

  • Никол Андрейковска - 2 м. / 64 кг. – девойки

Треньор: Александър Александров

 

Бокс МТ “ Емил Жечев“ – гр. София

  • Златин Илчев- 1 м./+91 кг. младежи

  • Шон-Фредерик Торрес - 3 м./ 64 кг. - младежи

 

Треньор: Александър Александров

Борба кл. стил - СК "ЦСКА" ДЛОШ САМОКОВ 12-13.03.2021г.

  • Павел Младенов - 2 м./ 71 кг. -кадети

Треньор: Димчо Димчев

 

Борба кл. стил - СК "ЦСКА" ДЛОШ БУРГАС

  • Паоло Милков - 1 м./ 52 кг. -юноши

Треньор: Димчо Димчев  

 

Борба св. стил - "Армеец - ЦСКА" ДЛОШ гр. Самоков 18-19.03.2020г.

  • Ангел Алиев - 1 м./42 кг. – кадети

  • Михаил Михов – 3м./ 79кг. - кадети

Треньор: Йордан Радков

 

Джудо - СК "Джудо- ЦСКА София " ДЛОШ- Панагюрище 13.03.2021г.

 

  • Ая Стефанова - 2м. / 72 кг. –жини

 

Треньор: Красимира Томова

 

Джудо - СК " ДЖУДО ЦСКА " ДЛШ- Пазарджик 20.03.2021г.

 

  • Александра Крабойкова - 2м. / 52 кг. – девойки до 21г.

  • Алекса Георгиева - 2м. / 48 кг. – девойки до 21г.

  • Вероника Петкова - 3м. / 70 кг. – девойки до 21г.

  • Кирил Мутафчиев - 3м. / 66 кг. – младежи до 21г.

 

Треньор: Ангел Ангелов

 

Сп. гимнастика -СК "Гимнастика"ЦСКА – ДЛОП и

КУПА БЪЛГАРИЯ–гр. Пловдив – 19-20.03.2021г.

  • Маргарита Цветкова -3м. / греда – кадети

  • Максим Казанджиев – 2м./ многобой – юноши ст. Възраст

  • Максим Казанджиев – 3м./ земна гимнастика – юноши ст. възраст

  • Максим Казанджиев – 3м./ кон с гр. – юноши ст. възраст

  • Максим Казанджиев – 1м./ халки – юноши ст. възраст

  • Максим Казанджиев – 2м./ прескок – юноши ст. възраст

  • Максим Казанджиев – 3м./ успоредка– юноши ст. възраст

  • Майкъл Дунев – 1м./ земна г-на - юноши ст. Възраст

  • Здравко Добрев -2м./многобой – младежи

  • Здравко Добрев -2м./земна г-ка - младежи

  • Здравко Добрев -2м./халки - младежи

  • Здравко Добрев -2м./прескок - младежи

  • Елизабет Николова – 1м./ греда – жени

  • Елизабет Николова – 1м./ земна г-ка– жени

  • Руслан Делибалтов – 2м./ халки - младежи

 

Leave your comments

Post comment as a guest

0
terms and condition.

Comments

  • No comments found